İSTANBUL MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İ.B.B Mahmut Bayram İmam Hatip Ortaokulu Fatih Projesi Sertifika Töreni

İ.B.B Mahmut Bayram İmam Hatip Ortaokulu´nda eğitimleri tamamlanan öğretmenlerin sertifika töreni yapıldı. Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik KAPTAN sertifika törenine katıldı.
İ.B.B Mahmut Bayram İmam Hatip Ortaokulu Fatih Projesi Sertifika Töreni

Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik KAPTAN sertifika töreninde; 

"Okulunuz yeni açılmış bir okul olması nedeniyle, sizlere büyük görevler düşmektedir. 

Yurtdışı projeleri nedeniyle gittiğim ülkelerden edindiğim izlenim, teknolojik olarak ilerideyiz. Tüm sınıflarımız teknolojik donanımlar ile donatılmıştır. Bu vereceğimiz eğitimin daha iyi olacağı anlamına gelmiyor. Önemli olan siz öğretmenlerin bu donanımları etkin olarak kullanmanızdır. 

Öğretmenlerin bu donanımları kullanmaları neticesinde eğitimimiz ilerleyecektir.Tamamlamış olduğunuz kurs ile sizlerin bu araçları iyi, doğru ve amacına uygun kullanmanız için metotlar öğretilmiştir. Hizmetiçi kurslar bu amaçla yapılmaktadır. Eksikliğini hissettiğiniz konularda, hizmetiçi kurslarını talep ediniz ve katılınız. Bu konuda karşılaştığınız sorunlarda Maltepe ilçesi Fatih Projesi Eğitmenleri Ahmet CANDEMİR ve Mustafa İÇLİ sizlere yardımcı olacaklardır."

Kurs sonucunda başarılı olan öğretmenlere sertifikaları verildi.

 

Altay Çeşme Mah. Oba Çıkmazı Sok. No. 8 Kaymakamlık Binası 6. Kat - 0216 4170876 3669432 3885392 0505 6408687 0506 7524885

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.