İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İBB Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu- Voleybol Takımının Galibiyeti
İBB Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu voleybol takımı Turgay Ciner Orta Okulu ile yapılan voleybol maçını 2-0 kazandı. 2 gün önceki maçta da takım Albay Niyazi Esen Ortaokulu ile oynan voleybol maçını 2-0 kazandı. Beden eğitimi öğretmeni Neslihan Köse´ye çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. Tüm takımı tebrik eder başarılar dileriz.![İBB Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu- Voleybol Takımının Galibiyeti](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_09181558_k_07130833_img20160307wa0000.jpg)