İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İBB BARBAROS HAYRETTİN PAŞA ORTAOKULU - OKUL SERGİSİ AÇILDI
1. Dönem, öğrencilerimizin Teknoloji ve Tasarım Dersi "Düzen ve Kurgu Kuşağı" çalışmaları ve Görsel Sanatlar Dersi "Kış" temalı resimleri ile oluşturulan sergi 26 Aralık 2016´da okulumuzda açılmıştır.![İBB BARBAROS HAYRETTİN PAŞA ORTAOKULU - OKUL SERGİSİ AÇILDI](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_27103008_img_0590.jpg)
Sergide emeği geçen Teknoloji ve Tasarım Dersi Öğretmenleri Müge TAŞKIN, Görsel Sanatlar Öğretmenleri Nilgün GÜRER ve Özlem ÖZKAN ile öğrencilerimize emekleri için teşekkür ediyoruz.