İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İBB Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu - 12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Programı
Okulumuzda 12 Mart İstiklal Marşı´nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u anma programı düzenlendi.![İBB Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu - 12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Programı](/meb_iys_dosyalar/2017_03/15141924_IMG_1673.jpg)
Türkçe Öğretmeni Yasemin Özşahin ve Din Kültürü Öğretmeni Hatice Çetintaş rehberliğinde öğrencilerimiz 12 Mart İstiklal Marşı´nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u anma programı düzenledi. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.