İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İBB Barbaros Hayrettin Paşa Orta Okulu - Özel Eğitim Şenliği
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Özel Eğitim Şenliği yapıldı.![İBB Barbaros Hayrettin Paşa Orta Okulu - Özel Eğitim Şenliği](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_17140937_20160517_112645.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan ve İlçe Şube Müdürü Vedat Terlemez´in de bulunduğu Özel Eğitim Şenliğine, Okulumuz Müdür Yardımcısı İlkay Korkmaz, Sınıf Öğretmeni Vural Dündar ve Rehber Öğretmen Banu Akbulut okulumuzun öğrencileriyle beraber katıldı.