İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İBB Barbaros Hayrettin Paşa Orta Okulu - 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü Töreni
İBB Barbaros Hayrettin Paşa Orta Okulunda 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü Töreni yapıldı.![İBB Barbaros Hayrettin Paşa Orta Okulu - 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü Töreni](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_11131913_img_20160311_111225.jpg)
Tören başlangıcında saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu. Törende İstiklal Marşı´nın yazılışı ve Mehmet Akif Ersoy´un hayatı anlatıldı. Öğrencilerimiz şiirler okudu.
Törende emeği geçen; başta Türkçe Öğretmeni Yıldız Aydın ve Sosyal Bilgiler Öğretmeni Fatma Kara olmak üzere tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.