İSTANBUL MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hava Şartlarından dolayı Okulların Tatil edilmesi

Hava Şartlarından dolayı  okul tatili
Hava Şartlarından dolayı Okulların Tatil edilmesi

Meteoroloji yetkililerince; İlimizde başlayan kar yağışının öğle saatlerine kadar aralıklarla hafif, öğleden sonra ise etkisini arttırarak yer yer yoğun olacağı tahmin edilmektedir.
    Bilhasa öğleden sonra etkisin arttırması beklenen kar yağışının ve buna bağlı olarak mevsim normallerinin altında seyredecek düşük sıcaklık, kuvvetli poyraz fırtınası ve akşam saatlerinden itibaren görülecek buzlanma ve don olayının ara cadde ve sokaklar başta olmak üzere araç trafiği veya ulaşımda yol açacağı olumsuz etkiler ile İlimizde özel durumu göz önüne alınarak herhangi bir olumsuzluğa veya mağduriyete meydan vermemek amacıyla anaokulları ile ilk, orta ve liselerde  ve aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarda çalışan engelli personel ile hamile personelin idari izinli sayılmaları hakkında İstanbul Valiliği´ nin ilgi basın duyurusu ile bildirilmiştir.

Altay Çeşme Mah. Oba Çıkmazı Sok. No. 8 Kaymakamlık Binası 6. Kat - 0216 4170876 3669432 3885392 0505 6408687 0506 7524885

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.