İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fındıklı Şehit Gökhan Soylu İlkokulu öğretmenlerimiz Özge Bilgin ve İlknur Mirza, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ederek etwinning projeleri Pati Radyo'yu tanıttılar.
Fındıklı Şehit Gökhan Soylu İlkokulu öğretmenlerimiz Özge Bilgin ve İlknur Mirza, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ederek etwinning projeleri Pati Radyo'yu tanıttılar.![Fındıklı Şehit Gökhan Soylu İlkokulu öğretmenlerimiz Özge Bilgin ve İlknur Mirza, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ederek etwinning projeleri Pati Radyo'yu tanıttılar.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/01154720_8.jpg)