İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Fikir sizden uygulama sizden"
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından "Fikir sizden uygulama sizden" sloganıyla yürütülen Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında gerçekleştirilen 2019-I Özel Çağrısı sonuçlarına göre destek almaya hak kazanan ilçemiz Maltepe Fen Lisesi, Emine İbrahim Pekin Ortaokulu ve Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu yönetici, koordinatör öğretmenleri ve öğrencilerini tebrik ediyoruz.![](/meb_iys_dosyalar/2019_12/17103722_3.jpg)