İSTANBUL MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Feyzullah Turgay Ciner Ortaokulu - Mezuniyet Törenimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faik KAPTAN´ın katılımlarıyla gerçekleşti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Faik KAPTAN’ın mezuniyet törenimize katılımı ile mezuniyet törenimizi gerçekleştirdik.
Feyzullah Turgay Ciner Ortaokulu - Mezuniyet Törenimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faik KAPTAN´ın katılımlarıyla gerçekleşti.

MEZUNİYET TÖRENİMİZ

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı sonu,  8. sınıf öğrencilerimizin mezuniyet töreni büyük beğeni topladı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Faik KAPTAN’ın mezuniyet törenimize katılımı, okulumuz öğrencilerini, velilerini ve bizleri ayrıca mutlu etmiştir.              Törende ilçemiz okullarının değerli yöneticileri de mezuniyet törenimize katılarak bizleri bu mutlu etmiştir.

 Öğrencilerimizin tören alanına girişi, temsili diploma törenleri, başarılı öğrencilerimizin duyurulması, kep atma merasimi, folklor ekibimizin Karadeniz yöresinden sergilediği halk oyunları gösterisi ve eğlence bölümleri, bu özel günde yaşadığımız güzelliklerdendi.

4 yıl boyunca okulumuzda eğitim ve öğretim gören öğrencilerimiz kadar, velilerimiz de bu önemli günde mutlu ve gururlu anlar yaşadılar. Hatta duygusal anlar yaşandığı gerçeği de, gönüllerde yaşanan bu mutluluğun yüzlere yansıması olarak sirayet ederek geceye renk kattı.

Mezun ettiğimiz kıymetli öğrencilerimize, eğitim ve öğretim hayatlarında başta olmak üzere hayatları boyunca başarılar diliyoruz.

Yolunuz şansınız bahtınız açık olsun gençler!...

Altay Çeşme Mah. Oba Sok. No. 8 Kaymakamlık Binası 6. Kat - 0216 4170876 3669432 3885392 0505 6408687 0506 7524885

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.