İSTANBUL MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FEYZULLAH TURGAY CİNER ORTAOKULU - DÜNYA ETİK GÜNÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN KATILIMIYLA OKULUMUZDA GERÇEKLEŞTİ.

İlçemizde Dünya Etik Günü ile ilgili hazırladığımız etkinlikler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Faik KAPTAN, Şube Müdürümüz Muzaffer DOĞAN ve ilçemiz Okul Müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti.
FEYZULLAH TURGAY CİNER ORTAOKULU - DÜNYA ETİK GÜNÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN KATILIMIYLA OKULUMUZDA GERÇEKLEŞTİ.

DÜNYA ETİK GÜNÜ

25-31 mayıs haftası kutlanan Dünya Etik Günü etkinlikleri okulumuzda düzenlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faik KAPTAN, Şube Müdürümüz Muzaffer DOĞAN ve ilçemiz Okul Müdürlerinin de hazır bulunduğu etkinlikte, günün anlam ve önemi bir kez daha vurgulandı.

                Eğitim – Öğretim hizmetlerinde Etik değerlerin önemi, okul, öğrenci, öğretmen, veli bağlamında her alanda olmazsa olmaz bir unsur olarak vurgulandı. Etik değerlerin mesleğimize katkıları ve pozitif etkilerinin önemi bir kez daha çeşitli etkinliklerle dile getirildi.

                Dünya Etik Günü için ilçemiz okullarında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Faik KAPTAN sundular. Şube Müdürümüz Sayın Muzaffer DOĞAN ve kıymetli Okul Müdürlerimizin ödül törenine katılmaları Etik Gününe ayrı bir değer kattı.

 

Törenin ardından okulumuz Görsel Sanatlar Öğretmenlerinin ve Teknoloji Tasarım Dersi Öğretmenlerinin sene boyunca öğrencilerimizle hazırladığı çalışmaları, sergileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faik KAPTAN, Şube Müdürümüz Muzaffer DOĞAN ve Okul Müdürlerimiz incelediler. 

 

Altay Çeşme Mah. Oba Sok. No. 8 Kaymakamlık Binası 6. Kat - 0216 4170876 3669432 3885392 0505 6408687 0506 7524885

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.