İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fatih Sultan Mehmet MTAL öğrencimiz Umut Yanaz, Antalya'da gerçekleştirilen Karete Ashihara Avrupa şampiyonasında genç erkek +75 kiloda Avrupa 3.sü oldu.
Fatih Sultan Mehmet MTAL öğrencimiz Umut Yanaz, Antalya'da gerçekleştirilen Karete Ashihara Avrupa şampiyonasında genç erkek +75 kiloda Avrupa 3.sü oldu. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.![Fatih Sultan Mehmet MTAL öğrencimiz Umut Yanaz, Antalya'da gerçekleştirilen Karete Ashihara Avrupa şampiyonasında genç erkek +75 kiloda Avrupa 3.sü oldu.](/meb_iys_dosyalar/2020_03/06105230_1.jpg)