İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eca Elginkan Anadolu Lisesi -Okulumuz Matematik kulübü´nün düzenlediği Matematik yarışmasında sınıflarımız yarıştı
![Eca Elginkan Anadolu Lisesi -Okulumuz Matematik kulübü´nün düzenlediği Matematik yarışmasında sınıflarımız yarıştı](/meb_iys_dosyalar/2017_05/18113311_18118641_1354211914632573_7786027211239896120_n.jpg)
Okulumuz Matematik kulübü´nün düzenlediği Matematik yarışmasında 9D, 10A ve 11 C sınıflarını temsil eden öğrenciler 1.oldular. Matemetik Kulübü bu organizasyon sürecinde kulübümüz öğrencilerine gösterilen yakın ilgi ve anlayıştan dolayı, okul yönetimine ve tüm öğretmenlerimize teşekkür eder.