İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
E-DER Eğitim ve Değişim Derneği Yönetim Kurulu Bşk Ali Kocadayı, Başkan Yardımcısı Adnan Şengül ve E-DER danışma kurulu üyesi Prof. Dr. Yunus Emre Altuntaş, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ettiler.
E-DER Eğitim ve Değişim Derneği Yönetim Kurulu Bşk Ali Kocadayı, Başkan Yardımcısı Adnan Şengül ve E-DER danışma kurulu üyesi Prof. Dr. Yunus Emre Altuntaş, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ettiler.![E-DER Eğitim ve Değişim Derneği Yönetim Kurulu Bşk Ali Kocadayı, Başkan Yardımcısı Adnan Şengül ve E-DER danışma kurulu üyesi Prof. Dr. Yunus Emre Altuntaş, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2022_02/21091938_4592BBCB-BA34-468A-9BE8-72E7AD50C8EB.jpg)