İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Binbaşı Necatibey İlkokulu Okul Müdürü Bahri Teker, Müdür Yardımcısı ve öğretmenleri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ederek yürüttükleri More Green Morelife AB Projeleri hakkında bilgi verdiler.
Binbaşı Necatibey İlkokulu Okul Müdürü Bahri Teker, Müdür Yardımcısı ve öğretmenleri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ederek yürüttükleri More Green Morelife AB Projeleri hakkında bilgi verdiler.![Binbaşı Necatibey İlkokulu Okul Müdürü Bahri Teker, Müdür Yardımcısı ve öğretmenleri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ederek yürüttükleri More Green Morelife AB Projeleri hakkında bilgi verdiler.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/09120911_2.jpg)