İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Atilla Uras Anadolu Lisesi-Milli Takım Sporcumuz Ali Haydar AYDIN´dan Dünya İkinciliği
11-F sınıfı öğrencimiz ve aynı zamanda Muay-Thai Branşı Milli Takım Sporcusu olan Ali Haydar AYDIN Rusya Tataristan Kazan kentinde gerçekleşen Dünya Kupasında Büyük Erkekler Kategorisi 86 kiloda Dünya İkincisi unvanını elde etmiştir. Kendisini üstün başarısından dolayı tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Haberin linki ve fotoğraflar için tıklayınız.![Atilla Uras Anadolu Lisesi-Milli Takım Sporcumuz Ali Haydar AYDIN´dan Dünya İkinciliği](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_02093359_gsb_45.jpg)