İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Altayçeşme İlkokulu´unda Aile Eğitimleri
Okulumuzda,Okul Rehberlik Servisimizin düzenlediği çocuk eğitimiyle ilgili konuların aktarılacağı "Anne Eğitim "programı tanıtımve başvuru toplantısı 5 Mart 2019 tarihinde konferans salonumuzda saat 13.00 de yapılmıştır.![Altayçeşme İlkokulu´unda Aile Eğitimleri](/meb_iys_dosyalar/2019_03/05172815_YLCA0978.jpg)
Aileler için hazırlanmış olan programda 8 hafta boyunca 7-11 yaş çocukların zihinsel,sosyal ve fiziklsel gelişimleri konusunda bilgi aktarılacağı gibi,annelerin çocuk yetiştirirken karşılaştıkları güçlükleri sorunları da paylaşacakları grup destek çalışması şeklinde yapılacaktır. Aile eğitim programımız 12.03.2019-14.05.2019 tarihleri arasında yapılması planlanmaktadır.