İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Albay Niyazi Esen İlkokulu- Aile Sağlığı Merkezini Ziyaret Ettik
Anasınıfı öğrencilerimiz Aile Sağlığı Merkezini Ziyaret etti.![Albay Niyazi Esen İlkokulu- Aile Sağlığı Merkezini Ziyaret Ettik](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_28143223_sam_3936.jpg)
Öğrencilerimiz soğuk havaların gelmesiyle birlikte hastalıklardan korunma yollarını öğrenmek için,mahallemizde bulunan aile sağlığı merkezini ziyarete gitti.Orada doktor ve hemşirelerle sohbet ederek, hem burayı tanıdı hem de bu soğuk havalarda nasıl korunmaları gerektiğini öğrendi.