İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ak Parti Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Güliz Durcanoğlu ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Ötügen, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ettiler.
Ak Parti Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Güliz Durcanoğlu ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Ötügen, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ettiler.![Ak Parti Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Güliz Durcanoğlu ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Ötügen, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2021_03/26100657_12.jpg)