İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2020-2021 eğitim öğretim yılında İstanbul İl Mİlli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen Just Speak İstmem projesi
2020-2021 eğitim öğretim yılında İstanbul İl Mİlli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen Just Speak İstmem projesinin şampiyonlar il finalinde ilçemizi temsil eden İBB Barbaros hayrettinpaşa Ortaokulu öğrencilerimiz Elif Gülsüm Keskiner, Buse Uluaydın ve Cemre Yıldız ve çok değerli öğretmenimiz İnci Çimenci'yi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.![2020-2021 eğitim öğretim yılında İstanbul İl Mİlli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen Just Speak İstmem projesi](/meb_iys_dosyalar/2021_11/15110130_256625932_251904293645484_771118096669108230_n.jpg)