İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Hazırlık ve Planlama Toplantısı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu başkanlığında, Şube Müdürlerimizin ve okul/kurum müdürlerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Hazırlık ve Planlama Toplantısı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu başkanlığında, Şube Müdürlerimizin ve okul/kurum müdürlerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.![2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Hazırlık ve Planlama Toplantısı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu başkanlığında, Şube Müdürlerimizin ve okul/kurum müdürlerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2020_09/28113329_8.jpg)