İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Sevgili Gençler,Bir büyük diriliş ışığı olan 19 Mayıs tarihinin derin manasının idrakiyle; ecdadımızın emaneti olan bu vatana, sizlere ve yapabileceklerinizin gücüne inanarak Türkiye'nin parlak geleceği olduğunuza duyduğumuz büyük güvenle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, milli mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmetle ve şükranla yad ediyorum ve 19 Mayıs 1919'un 101. yılını gururla ve onurla kutluyorum.![19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı](/meb_iys_dosyalar/2020_05/20145415_16-1.jpg)