İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
11 şubat 2019 Çekmeköy helikopter kazası şehidimiz Teknisyen Astsubay Başçavuş İlyas Kaya'nın kızı Nur Sevin Kaya'yı ziyaret ettik
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu ve Maltepe Kaymakamlığı Sosyal Vefa grubu gönüllü öğretmenleri, 11 şubat 2019 Çekmeköy helikopter kazası şehidimiz Teknisyen Astsubay Başçavuş İlyas Kaya'nın kızı Nur Sevin Kaya'yı ziyaret ederek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladılar. Kaymakamımız Sayın Meftun Dallı'nın selamlarını ilettiler.![11 şubat 2019 Çekmeköy helikopter kazası şehidimiz Teknisyen Astsubay Başçavuş İlyas Kaya'nın kızı Nur Sevin Kaya'yı ziyaret ettik](/meb_iys_dosyalar/2020_04/25230753_IMG_2783.jpg)