İSTANBUL MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Maltepe Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Anadolu ISUZU Boya Teknolojileri Atölyesi Açılışı Töreni

Maltepe Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde  Anadolu Holding ISUZU firması tarafından Boya Teknolojileri Atölyesi açıldı.
Maltepe Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  -  Anadolu ISUZU Boya Teknolojileri Atölyesi Açılışı Töreni

Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde   Anadolu Holding ISUZU firması tarafından Boya Teknolojileri Atölyesi açıldı. Açılışa Maltepe Kaymakamımız Necip ÇAKMAK, Anadolu Isuzu A.Ş. Genel Müdürü Tuğrul ARIKAN, İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serkan GÜR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik KAPTAN, Eski okul Müdürlerimiz Selami ÇİÇEK ve Durmuş AYDIN,  İstanbul daki birçok Mesleki ve Teknik  Anadolu Liselerinin Yöneticileri,  Okul idaresi ,  okul öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.

 Boya Teknolojileri Atölyesi kurulumunda emeği geçen Anadolu Holding ISUZU firması yetkililerine ve açılış da bizleri yalnız bırakmayan herkese Teşekkür ederiz.

 

Altay Çeşme Mah. Oba Çıkmazı Sok. No. 8 Kaymakamlık Binası 6. Kat - 0216 4170876 3669432 3885392 0505 6408687 0506 7524885

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.