İSTANBUL MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

CANIM PEYGAMBERİMİN HAYATINI OKUYORUM YETİŞKİNLERİN SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

CANIM PEYGAMBERİMİN HAYATINI OKUYORUM  YETİŞKİNLERİN SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

CANIM PEYGAMBERİMİN HAYATINI OKUYORUM

YETİŞKİNLERİN SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

 

              Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Müftülüğü’nün birlikte organize ettikleri “Canım Peygamberimin Hayatının Okuyorum” projesi kapsamında yetişkinlere ücretsiz olarak dağıtılan Prof. Dr. İbrahim SARIÇAM’ ın  Hz. Muhammed ve Evrensel Mesajı isimli kitabın 02 Nisan 2016 tarihinde yapılan Değerlendirme Sınav Sonuçları açıklandı.    

            Birinci, ikinci ve üçüncü olanlar ile ilk ona girenler için ; sınav sonucunda ki başarı durumlarına göre Umre ( Mekke/Medine Ziyareti ) para ödülü, altın, bilgisayar-tablet ve benzeri gibi muhtelif hediyeler verilecektir.

             Ödül töreni Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle  tertip edilecek bir programda verilecektir.

            Ödül töreni, 24 Nisan 2016 tarihinde saat 11.00’da Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi binası bitişiğinde, Medeniyet Üniversitesi Konferans Salonunda yapılacaktır.

       Rahmet Peygamberi’nin Alemlere Kutlu Veladetinin milad-i sene-i devriyesinde yapacağımız “Kutlu Doğum Programı ve ödül törenine katılımınızdan   onur duyarız.

       “Canım Peygamberimin Hayatını Okuyorum” kitap okuma yarışmasına katıldığınız için teşekkür eder, Peygamberimizin;  hayatımıza kazandırdığı  güzellikleri yaşamanızı temenni eder, sağlıklı ve huzur dolu bir ömür dileriz

 

Sonuçları Görmek için Tıklayın

Altay Çeşme Mah. Oba Çıkmazı Sok. No. 8 Kaymakamlık Binası 6. Kat - 0216 4170876 3669432 3885392 0505 6408687 0506 7524885

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.