İSTANBUL MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri 2650 pet şişeden tekne yaptılar

Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri 2650 pet şişeden tekne yaptılarÇevre duyarlılığına vurgu yapmak için ilginç bir projeye imza atan öğrencilerimiz, pet şişelerden tekne yaptı. 2 bin 650 pet şişeden yapılan tekne denize indirilirken, çevrede bulunan vatandaşlar şaşkın gözlerle o anları izledi. Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu öğrencilerimizce ´çevre duyarlılığı´ sloganıyla plastik pet şişeler ve boru kullanılarak yapılan 5 metre boyundaki 6 kişilik tekne Maltepe sahilinde suya indirildi. Tekneyi suya indirmek üzere Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Faik Kaptan´ın yanı sıra,Okul Müdürümüz Şahmettin Balahorlı, öğretmenler öğrenciler ve aileleri Maltepe Sahili Orhangazi Parkı içerisinde bir araya geldi. Bu anlamlı çalışmayı gerçekleştiren okulumuzu ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz.

Altay Çeşme Mah. Oba Çıkmazı Sok. No. 8 Yeni Kaymakamlık Binası 6. Kat - 0 216 417 08 76 366 94 32 Avea Meb Hattı 0 505 640 86 87

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.