İSTANBUL MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Maltepe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlemiş olduğu Maltepe Kaymakamlık Kupası ve Okullar Kros yarışmaları 08.12.2016 tarihinde Marmara Eğitim Köyünde Yapıldı.

Maltepe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlemiş olduğu Maltepe Kaymakamlık Kupası ve Okullar Kros yarışmaları 08.12.2016 tarihinde Marmara Eğitim Köyünde Yapıldı.

Maltepe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlemiş olduğu Maltepe Kaymakamlık Kupası ve Okullar Kros yarışmaları 08.12.2016 tarihinde Marmara Eğitim Köyünde Yapıldı.

Yarışmaya Ortaokul ve Lise Öğrencileri katılmıştır.

Yarışma sonrasında küçük kızlar kategorisinde dereceye giren öğrencilerimiz Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan’ın başka programı olması sebebi ile öğrencilerimizi Şube Müdürlerimiz misafir etmişlerdir. İlçemiz olarak dereceye giren öğrencilerimize Milli Eğitim Müdürü Faik KAPTAN tarafından hazırlatılan hediyeler Şube Müdürlerimiz vasıtası ile taktim edilmiştir.

YARIŞMADA DERECEYE GİREN OKULLAR SIRASIYLA;

Küçük Kızlar Kategorisinde

1.      1.  Adnan Kahveci Ortaokulu

2.      2.  Feyzullah Turgay Ciner Ortaokulu

3.      3.  Muhsine Zeynep Ortaokulu

Küçük Erkekler Kategorisinde

1.      1.  Adnan Kahveci Ortaokulu

2.      2. Feyzullah Turgay Ciner Ortaokulu

3.      3. İmdat Vakfı Dumlupınar Ortaokulu

Yıldız Kız Kategorisinde

1.      1. Adnan Kahveci Ortaokulu

2.      2. Muhsine Zeynep Ortaokulu

3.      3. İmdat Vakfı Dumlupınar Ortaokulu

Yıldız Erkek Kategorisinde

1.     1. Prof. Abdullah Türkoğlu Ortaokulu

2.     2. Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu

3.     3. Mutluhan Uzunal Çolakoğlu Ortaokulu

Genç Kız Kategorisinde

1.     1. Mediha Engizer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.     2. Atilla Uras Anadolu Lisesi

3.     3. Cevizli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Genç Erkek Kategorisinde

1.     1. Cevizli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.     2. Şehit Er Çağlar Mengü Anadolu İmam Hatip Lisesi

3.     3. Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi

YARIŞMADA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ SIRASIYLA;

Küçük Kızlar Kategorisinde

1.     1. Sude ŞENLER / Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu

2.     2. Vildan Ekin ATABA / Feyzullah Turgay Ciner Ortaokulu

3.     3. Helin AKBİNGÖL / Adnan Kahveci Ortaokulu

4.     4. İrem ALAN / Feyzullah Turgay Ciner Ortaokulu

Küçük Erkekler Kategorisinde

1.     1. Abdurrahman AYDIN / Prf. Abdullah Türkoğlu Ortaokulu

2.     2. Berat KAYNAR / Adnan Kahveci Ortaokulu

3.     3. Kartal Kaan KARABULA / Derece Koleji

4.     4. Samet AKDAĞ / İmdat Vakfı Dumlupınar Ortaokulu

Yıldız Kız Kategorisinde

1.     1. Bilge KAZMACI / Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu

2.     2. Semanur GENÇ / İmdat Vakfı Dumlupınar Ortaokulu

3.     3. Irmak AKBİNGÖL / Adnan Kahveci Ortaokulu

4.     4. Yaren BOZKURT / Adnan Kahveci Ortaokulu

Yıldız Erkek Kategorisinde

1.     1. Alperen GÜLER / Mutluhan Uzunal Çolakoğlu Ortaokulu

2.     2.  Emir ŞEKER / Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu

3.     3. M. Eren BALTA / Yılmaz Mızrak Ortaokulu

4.     4. Ömer OKTA / Yılmaz Mızrak Ortaokulu

Genç Kız Kategorisinde

1.     1. Elif DALKIÇ / Mediha Engizer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.     2. Yağmur AŞLAK / Mediha Engizer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3.     3. Rüveyda DEPE / Mediha Engizer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4.     4. Rabi ÖZLER / Cevizli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Genç Erkek Kategorisinde

1.     1. Sinan AKSOY / Orhangazi Anadolu Lisesi

2.     2  Abdullah ŞİMŞEK / Cevizli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3.     3. Melih EGELİ / Cevizli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4.     4. Emre YILDIZ / Cevizli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Yarışmada dereceye giren okullarımızı ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

 

08-12-201608-12-201608-12-201608-12-201608-12-201608-12-201608-12-201608-12-2016

 

Altay Çeşme Mah. Oba Çıkmazı Sok. No. 8 Kaymakamlık Binası 6. Kat - 0216 4170876 3669432 3885392 0505 6408687 0506 7524885

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.