İSTANBUL MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. FAİK KAPTAN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. FAİK KAPTAN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

CUMHURİYETİMÖİZİN 94. YIL DÖNÜMÜ MÜNASEBETİYLE BİR MESAJ YAYINLAYAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. FAİK KAPTAN  MESAJINDA:


"Ülkemizin kurucusu, Gazi  Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları, Yüce Türk milletimiz ve  milletimizin istiklali için mücadele eden şehit ve gazilerimizin, tarihte eşine az rastlanır bir destanla kurmuş olduğu   Türkiye Cumhuriyeti, kurulduğu ilk günden itibaren  emin adımlarla geleceğe yürümektedir. Üstün bir özveri ve vatan sevgisi ile kurulan Cumhuriyetimizin  sağladığı barış ve huzur ortamı sayesinde ülkemiz, eğitimden sağlığa, sanayiden, altyapıya, siyasetten ekonomiye her alanda önemli atılımlar gerçekleştirmiştir. 

 

Türkiye Cumhuriyeti kurulduğu andan itibaren olduğu gibi bundan sonra da önünde uzanan aydınlık yolda, medeniyet değerlerinden VE milli kültürümüzden aldığı ilhamla, muhasır medeniyetlerin üzerinde olmak için mücadele edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm eğitim camiamızın ve ülkemizin, Cumhuriyet Bayramını kutluyor, ülkemiz için canlarını feda eden  tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi ise  şükran ve minnetle  anıyorum." İfadelerini kullandı.

Altay Çeşme Mah. Oba Çıkmazı Sok. No. 8 Kaymakamlık Binası 6. Kat - 0216 4170876 3669432 3885392 0505 6408687 0506 7524885

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.