İSTANBUL MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

5. Özel Yerleştirme 2016-2017 7 Nolu Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyon Çizelgesi

5. Özel Yerleştirme 2016-2017 7 Nolu Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyon Çizelgesi

ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI SINIFI OHAL KAPSAMINDA KAPANAN ÖZEL OKUL  NAKİL KOMİSYONUNCA YERLEŞTİRİLDİĞİ OKUL AÇIKLAMA
Fatih ALKAN 12 Özel Maltepe Kavram Temel Lisesi Özel Maltepe Anadolu Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Ali Baran TİMUCİN 10 Özel Kasımoğlu Anadolu Lisesi Özel Maltepe Cevizli Uğur Anadolu Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Zübeyde Nurefşan TAŞKIN 12 Özel Maltepe Kavram Temel Lisesi Özel Kültür Temel Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Ebubekir COŞAR 10 Özel Coşkun Kasımoğlu Anadolu Lisesi Özel Cevizli Uğur Anadolu Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Ali Kaan MERİÇ 10 Özel Kasımoğlu Anadolu Lisesi Özel Cevizli Uğur Anadolu Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Selma Dilara YAZICI 10 Özel İstanbul Coşkun Fen Lisesi Özel Cevizli Uğur Anadolu Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Esranur KELLECİ 10 Özel İstanbul Coşkun Anadolu Lisesi Özel Cevizli Uğur Anadolu Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Ahmet YILDIZ 11 Özel Maltepe Kavram Temel Lisesi Özel Maltepe Uğur Temel Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Yusuf Huzeyfe KORKMAZ 10 Özel Maltepe Kavram Temel Lisesi Özel Maltepe Uğur Temel Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Mustafa Yiğit GULAMOĞLU 12 Özel Kasımoğlu Coşkun Anadolu Lisesi Özel Akay Anadolu Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Muhammet Buğra TÜRK 11 Özel Maltepe Kavram Temel Lisesi Özel Maltepe Birey Temel Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Aleyna KUTUR 12 Özel İstanbul Coşkun Anadolu Lisesi Özel Üçrenk Anadolu Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Furkan Çağtay GÜNEŞ 10 Özel Işıklar Temel Lisesi Özel Maltepe Uğur Anadolu Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Görkem ÖZYAMAN 12 Özel Ataşehir Işıklar Temel Lisesi Özel Maltepe Uğur Temel Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Burak TOPALOĞLU 12 Özel Darıca Fatih Anadolu Lisesi Özel Maltepe İstanbul Eğitim Bilimleri Temel Lis YERLEŞTİRİLDİ
Mehmet Emin ÖZER 10 Özel Kasımoğlu Coşkun Fen Lisesi Özel Cevizli Uğur Anadolu Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Gülşah AKPINAR 12 Özel Maltepe KavramTemel Lisesi Özel Maltepe Final Temel Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Sena ŞARK 10 Özel Maltepe Kavram Temel Lisesi Özel Maltepe Uğur Anadolu Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
İpek Nalan YILDIRIM 11 Özel İstanbul Coşkun Fen Lisesi Özel Cevizli Uğur Anadolu Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Senanur YILMAZ 12 Özel İstanbul Coşkun Anadolu Lisesi Özel Maltepe Uğur Anadolu Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Rabia ALTINDAL 12 Özel Tuzla Coşkun Anad Lisesi Özel Maltepe Final Temel Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Gamze TEKELİ 12 Özel Işıklar Temel Lisesi Özel Maltepe Final Temel Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
Yunus Emre DUYAN 12 Özel Ataşehir Işıklar Temel Lisesi Özel Maltepe Uğur Temel Lisesi YERLEŞTİRİLDİ
İkra SAVAŞ 10 Özel Maltepe Uğur Temel Lisesi Özel Maltepe Uğur Temel Lisesi YERLEŞTİRİLDİ

Altay Çeşme Mah. Oba Çıkmazı Sok. No. 8 Kaymakamlık Binası 6. Kat - 0216 4170876 3669432 3885392 0505 6408687 0506 7524885

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.