İSTANBUL MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2016 TEOG SONUCUNA GÖRE HİÇBİR OKULLA YERLEŞEMEYEN VE ÖRGÜN ÖĞRETİMDE OKUMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLER İLÇE ÖĞRENCİ YERLEŞTİRME VE NAKİL KOMİSYONU KARARI DOĞRULTUSUNDA YERLEŞTİRİLENLER

2016 TEOG SONUCUNA GÖRE HİÇBİR OKULLA YERLEŞEMEYEN VE ÖRGÜN ÖĞRETİMDE OKUMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLER İLÇE ÖĞRENCİ YERLEŞTİRME VE NAKİL KOMİSYONU KARARI DOĞRULTUSUNDA YERLEŞTİRİLENLER
2016 TEOG SONUCUNA GÖRE HİÇBİR OKULLA YERLEŞEMEYEN VE ÖRGÜN ÖĞRETİMDE OKUMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLER İLÇE ÖĞRENCİ YERLEŞTİRME VE NAKİL KOMİSYONU KARARI DOĞRULTUSUNDA YERLEŞTİRİLENLER

2016 TEOG SONUCUNA GÖRE HİÇBİR OKULLA YERLEŞEMEYEN VE ÖRGÜN ÖĞRETİMDE OKUMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLER İLÇE ÖĞRENCİ YERLEŞTİRME VE NAKİL KOMİSYONU KARARI DOĞRULTUSUNDA YERLEŞTİRİLENLER
Sıra No Yerleştirildiği Okul Adı Soyadı
1 Hasan Şadoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi BEYZANUR ARVASİ
2 Hasan Şadoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi NUR SENA ŞİMŞEK
3 Hasan Şadoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi SEMANUR CENGİZ
4 Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi ARİF ERGÜN
5 Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi ATALAY AVCI
6 Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi BERK SAVAŞ
7 Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi DOĞUKAN ÖZKAN
8 Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi EMİRCAN TERME
9 Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi EMİRHAN İLDİZ
10 Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi EMRE IŞIK
11 Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi EREN POLAT
12 Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi ERGÜN CAN GÜRÇAY
13 Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi MEHMET AKİF AK
14 Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi MUHAMMED YÜŞA GÜNDÜZ
15 Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi RÜSTEM TURAN
16 Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi SERHAT BALIK
17 Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi TALHA KOÇ
18 Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi YUSUF EMRE ÇÖZEL
19 Mediha Engizer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi HAZAL GÜNEŞ
20 ATİLLA URAS ANADOLU LİSESİ ELİF YAREN ÖZMEN
21 E-OKULDA KAYITLI OLDUĞUNDAN YERLEŞMEDİ HİLAL KOŞAR
22 E-OKULDA KAYITLI OLDUĞUNDAN YERLEŞMEDİ RECEP ALİ KENAN
23 E-OKULDA KAYITLI OLDUĞUNDAN YERLEŞMEDİ FURKAN KÖSE
24 E-OKULDA KAYITLI OLDUĞUNDAN YERLEŞMEDİ DOĞUKAN KÖSE
25 AÇIKÖĞRETİM KURUMDA DEVAM ETMEK İSTEDİĞİNDEN YERLEŞMEDİ FURKAN YAMAN
26 E-OKULDA KAYITLI OLDUĞUNDAN YERLEŞMEDİ EMİR EKİNCİ
27 E-OKULDA KAYITLI OLDUĞUNDAN YERLEŞMEDİ İBRAHİM HAKKI BATTAL
28 AÇIKÖĞRETİM KURUMDA DEVAM ETMEK İSTEDİĞİNDEN YERLEŞMEDİ ZEHRA ÇELİK
29 AÇIKÖĞRETİM KURUMDA DEVAM ETMEK İSTEDİĞİNDEN YERLEŞMEDİ ORHAN DİNÇER
30 AÇIKÖĞRETİM KURUMDA DEVAM ETMEK İSTEDİĞİNDEN YERLEŞMEDİ MEHMET ÇAKIRBEY

Altay Çeşme Mah. Oba Çıkmazı Sok. No. 8 Kaymakamlık Binası 6. Kat - 0216 4170876 3669432 3885392 0505 6408687 0506 7524885

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.